Müşteri Hizmetleri

Gizlilik İlkeleri

Brother olarak sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Bu nedenle www.satis.brother.com.tr adresini kullanırken verdiğiniz iletişim bilgileriniz hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmaz, kullanılmaz, ticari amaçlar ile satılmaz. Ancak, www.satis.brother.com.tr adresine üye olurken kabul ettiğiniz Üyelik Sözleşmesi ile birlikte “Kampanya ve güncel haberlere ilişkin SMS ve e-posta yoluyla bilgilendirilmek istiyorum.” kutusunu işaretlemeniz halinde, belirli dönemlerde www.satis.brother.com.tr internet sitesi ile ilgili tanıtım ve kampanya haberleri gönderilmesi amacıyla, iletişim bilgileriniz süresiz olarak ve her şekilde sadece www.satis.brother.com.tr tarafından tanıtım amacı ile sınırlı olmak üzere kullanılabilir, devredilebilir, başka şekillerde işlenebilir, yurt dışına gönderilebilir, üçüncü taraf konumundaki hizmet sağlayıcılarına ulaştırılabilir ve işlenebilir kılabilir. Tanıtım ve kampanya haberlerinin gönderilmesini istemiyorsanız “Hesabım” bölümündeki üyelik bilgileri kısmında yer alan “Kampanya ve güncel haberlere ilişkin SMS ve e-posta yoluyla bilgilendirilmek istiyorum” işaretini kaldırarak ticari ileti gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz olarak çıkabilirsiniz.

 

 Yukarıda anılan istisna haricinde, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi hariç olmak üzere, tarafımıza ilettiğiniz üyelik bilgileri, firmanıza ilişkin bilgiler ile diğer tüm kişisel bilgiler, açık onayınız alınmadıkça üçüncü kişiler ile paylaşılmaz ve herhangi bir suretle ifşa edilemez. Bu bilgiler ancak müşteri profili belirlemek amacıyla anonim bir şekilde kullanılabilecektir.

 

www.satis.brother.com.tr adresi üzerinden verdiğiniz ödeme bilgileri ise hiçbir surette ve hiçbir amaçla kullanılamaz, işlenemez ve paylaşılamaz. Brother söz konusu ödeme bilgilerini fiili olarak mümkün olan en üst düzey güvenlik standartları uyarınca saklamayı taahhüt eder. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmektedir.

 

Üyelik bilgileri, firma bilgileri, ödeme bilgileri ve diğer kişisel bilgiler sadece üyenin bizzat kendisi tarafından değiştirilebilir. Brother ya da başka bir üyenin anılan bilgileri değiştirmesi mümkün değildir ancak Brother üyenin üyelik adresi ve şifresinin üçüncü bir kişi tarafından biliniyor ve üyeliğin üyeden başka bir kişi tarafından kullanılıyor olmasından dolayı kesinlikle sorumlu değildir. Ancak Brother tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen, www.satis.brother.com.tr'a ve sisteme yapılan siber saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda Brother’ın, bilgi güvenliği önlemlerine ilişkin gerekli özeni göstermesi kaydıyla, herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için, kendi virüs koruma sisteminizi tedarik etmeniz ve gerekli korunmayı sağlamanız gerekmektedir.

 

Brother firma bilgileriniz ile kişisel bilgilerinizi (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya Brother’a tebliğ edilen yasal işlemlere uymak ve (b) Brother ve www.satis.brother.com.tr web sitesi haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde ve ancak kişisel verilerinizin veya firma verilerinizin bu şekilde paylaşılmasına ilişkin açık rızanızın alınması halinde açıklayabilir.

 

Bilgileriniz ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullandığınız internet servis sağlayıcısının adı ve internet protokol (IP) adresiniz, siteye eriştiğiniz tarih ve saat, sitede bulunulan sırada eriştiğiniz sayfalar ve siteye doğrudan bağlanmanızı sağlayan web sitesinin internet adresi, yaş, cinsiyet, ilgi alanları gibi belirli veya kimliği belirlenebilir gerçek ve tüzel kişilere ilişkin olmayan bilgiler, www.satis.brother.com.tr sitesinin kullanımının amaçları doğrultusunda iyileştirmek ya da kullanıcıların ve üyelerin önerdiği amaçlara uygun olarak daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, toplanabilir, kullanılabilir, devredilebilir, başka şekillerde işlenebilir, yurtdışına gönderilebilir, üçüncü taraf konumundaki hizmet sağlayıcılarına ve Brother için veya onun adına davranan üçüncü kişilere veya Brother’ın iş ortaklarına ulaştırılabilir ve işlenebilir kılınabilir. Tüm bu işlemler belirtildiği üzere anonim bir şekilde gerçekleştirilecektir.

 

Ayrıca, www.satis.brother.com.tr tarafından site dâhilinde düzenlenen periyodik anketlerden elde edilen bilgiler ve üyelerin kişisel ve firma bilgileri, Brother veya işbirliği içinde olduğu üçüncü kişi konumundaki kuruluşlar tarafından anonim bir şekilde olmak kaydı ile doğrudan reklam, tanıtım, pazarlama yapmak, istatistiksel analiz yapmak veya veritabanı oluşturmak amacıyla ya da benzeri amaçlarla toplanabilir, kullanılabilir, devredilebilir, başka şekillerde işlenebilir, yurtdışına gönderilebilir, üçüncü taraf konumundaki hizmet sağlayıcılarına ve Brother için veya onun adına davranan üçüncü kişilere veya Brother’ın iş ortaklarına ulaştırılabilir ve işlenebilir kılınabilir.

 

İstediğiniz zaman bilgilerinizin nasıl ve ne şekilde kullanıldığına ilişkin bilgi talep edebilirsiniz. Brother olarak söz konusu talebinize mümkün olan en kısa sürede cevap veriyor olacağız. Ayrıca istediğiz zaman bilgilerinin silinmesini ve bir daha kullanılmamasını www.satis.brother.com.tr internet sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak talep edebilirsiniz.

 

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.