Müşteri Hizmetleri

Brother Hakkında

Brother yenilikçi ürün anlayışı ve müşteri memnuniyetiyle yüzyıldan uzun süredir, seçkin bir marka olarak ün kazanmıştır. 1908’de kurulmuş bir Japon şirketi olan Brother’ın farklı ülke ve bölgelerde faaliyet gösteren 40'ın üzerinde üretim tesisi ve satış şirketi vardır.

 

Brother baskı ve görüntüleme, etiketleme ve ev dikiş makinesi piyasalarında kaliteli, yenilikçi ürünler üreten lider bir markadır. Anahtar ürünler arasında, lazer yazıcılar, Çok-Işlevli Yazıcılar (MFC’ler), faks makineleri, etiket makineleri, etiket yazıcıları ve birçok ev ve sanayi tipi dikiş makinesi bulunmaktadır. Dünya çapında güvenilir bir marka olan Brother, işinde tüm yaklaşımlarında “Müşteri Önceliğine” inanır. Brother kapsamlı çözüm önerileriyle müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılamaktadır.

 

Baskı ve İş Çözümleri

Brother en son teknolojiyi üretirken “yanınızda” sloganına bağlı kalarak müşterilerine yenilikçi çözümler sunar. Dünyanın lider yazıcı markası olmanın bilincinde, küresel pazardan hepsi bir arada yazıcı grubuyla büyük pazar payı almaktadır. Her anlamda büyük tasarruf sağlayan, çevreye duyarlı lazer ve mürekkep püskürtmeli yazıcılar, mobil yazıcı ve tarayıcıların yanında elektronik etiketleme sistemleri ile benzersiz ürünler yaratmaya devam etmektedir.

 


Güvenilir Japon Markası

Yüz yıldan uzun süredir varlığını sürdüren Brother bir Japon şirketidir. Dünya standartlarında kaliteli ürünleri ile müşterilerinin güvenini kazanmış, geliştirdiği ürünler ve sunduğu hizmetler ile müşterilerimize mükemmeli sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

 

 


Yanınızda

Brother tüm iş alanlarında her zaman ve her yerde müşterilerinin ihtiyaçlarını ön planda tuttuğu için “at your side-yanınızda” sloganını kullanmaktadır.


Orijinal Sarf Malzeme

Brother orijinal sarf malzeme kullanarak hem yüksek baskı kalitesi elde eder, hem de kullandığınız yazıcının ömrünü uzatırsınız. Özellikle orijinal sarf malzeme kullanımı sayesinde toplam sahip olma maliyetlerinizi en uygun seviyelerde tutmanız mümkündür. Orijinal olmayan ürünlerin kullanımının cihazlarınıza zarar vereceğini unutmayınız.


Çevre Dostu

Brother tek ve çok fonksiyonlu yazıcılara ait tüm ürün gam size yardımcı olacak pek çok özelliğe sahiptir. Bu özellikler sayesinde hem tasarruf eder hem de çevre dostu bir cihaz kullanmış olursunuz. ENERGYSTAR sertifikalı modeller enerji kullanımınızın azaltılmasına yardımcı olur. ENERGYSTAR etiketli ürünleri kullanmak enerji tüketiminizde büyük bir fark yaratacaktır. 

 

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.